poniedziałek, 27 lipca 2015

Po wakacjach

Wakacje dobiegły końca i mimo, że jednak wolne nadal mam to żal taki mnie ogarnia, że dopiero za rok następna wizyta nad morzem. Stwierdzam, że stanowczo za krótko ten nasz nadmorski odpoczynek trwał. Małżonek mój najmilszy twierdzi, że dłużej nie dałby rady, zacząłby się nudzić, ale ja tam zajęcie bym sobie znalazła:)

Chociaż może to i lepiej, bo wolne zrobiłam sobie na maksa - od diety, od ćwiczeń i tym sposobem przy minimalnym ruchu (spacerki i przejażdżki rowerowe) i zajadaniu sutych obiadków, kawusi z mleczkiem i goferków dupsko mi urosło, zatem czas się ogarnąć i wrócić do rzeczywistości i to dosłownie, bo zgłębiłam parę lektur na plaży i przepadłam w świecie zmyślonym, co mi stanowczo nie służy, bo pomysły się rodzą w mej głowie jak grzyby po deszczu. To może i dobre by było, gdyby nie fakt, że nierealne do spełnienia, ale o tym może kiedy indziej.

Rozważam co za foty dziś tu wstawić, te wakacyjne jeszcze nie zgrane, zresztą wszystkie rodzinne i przyznam szczerze mało wystylizowana po plaży chodziłam, zero makijażu, zero fryza, najczęściej jakiś turban, tudzież kapelutek coby moje odrastające kudły schować i ponadto nie wysuszyć ich za bardzo...Pogoda jak to nad Bałtykiem zmienna, rano upał po południu deszcz i weź tu człowieku się wystrój, zwłaszcza na rower:)

Zatem dziś foty jeszcze z roku szkolnego, kiedy to jednak większą wagę do wyglądu mego przykładałam


Chcę podkreślić, że w wakacje nie otwarłam komórki, tableta ani laptopa, zatem zaległości mam u Was ogromne, które pomału mam nadzieję nadrobię:) Wybaczcie więc dotychczasowy brak słowa pod Waszymi postami:)