wtorek, 14 kwietnia 2015

Ekotrójka:)Z Ekotrójką świat sprzątamy...takie hasło przyświecało apelowi (który przygotowałam z młodzieżą aktywnie działającą w moim kółku), mającym na celu promocję naszych działań, w ubiegłym bodajże tygodniu:) Już trzeci raz bierzemy udział w Ogólnopolskim Konkursie, którego ostatnim etapem jest Zbiórka Elektrośmieci. Co roku obiecuję sobie, że to już ostatni raz, bo pracy dużo, zaangażowanie dzieciaków zmienne, bo medialnie trzeba się udzielać ( a tego nie lubię), stresu jeszcze więcej...Zresztą nie będę tu narzekać i opisywać wszystkich naszych zadań. Zanudziłybyście się tyle tego jest, a to nie jedyne działania naszego zespołu. Poza tym edukacji na co dzień mam pod dostatkiem, więc tu wymądrzać się nie zamierzam, wręcz przeciwnie. Gdy ktoś pyta co z tego mam to mówię zgodnie z prawdą - satysfakcję:) Dlaczego o tym piszę? Ano, bo prezentuję kreację z apelu, gdzie zielony musiał koniecznie się w naszych stylizacjach pojawić, rzecz jasna i w mojej. Nie ukrywam też, że pisząc tu parę słów na ten temat spuszczam z siebie trochę ciśnienia i stresu, który niezmiennie towarzyszy mi w przeddzień zbiórki:) Bo niezwykle istotne jest, czy mieszkańcy naszego miasta się zaangażują i czy dużo zbierzemy...Czy dzieciaki w telewizji się nie spalą, czy mi w nocy sprzętu nie rozkradną itp. itd. I szkoda wielka, że Wy wszystkie tak daleko ode mnie, bo wierzę, że i u Was jakieś elektrograty by się znalazły. W każdym razie jeśli Któraś z moich czytelniczek z Leszna tudzież okolic pochodzi to zapraszam do udziału w Wielkiej Zbiórce Ekotrójki:) 15 kwietnia:)na boisku III LO:)
 Dobra kończę. Muszę się odstresować, więc angielskiego się pouczę. Do Was kochane zajrzę jak mnie puści:) Na pewno pochwalę się zdjęciami z samej zbiórki i efektami naszej pracy.

Ciuchy sh:) Zdjęcia Starszakowi coś nie za bardzo wyszły, ale i tak muszę przyznać, że co raz lepiej mu idzie, zwłaszcza w plenerze:)