sobota, 21 marca 2015

szary total look:)

Nie znam się kompletnie na modzie, możliwe, że już to pisałam...tak wiem, że denim ciągle modny, wracają dzwony, a z nimi lata 70, że modne kwiaty, pastele i zamsz. Coś ta do mnie dociera, w końcu przeglądam zdjęcia w gazetach i przede wszystkim zaglądam do Was, gdzie na bieżąco pojawiają się aktualne trendy. Nie znam projektantów, nie ...no słyszałam i znam parę nazwisk, ale żebym pamiętała te nazwiska, rozpoznawała je, albo miała jakiegoś ulubionego...to nie bardzo. Ja noszę to co lubię, to co mi się podoba, nie trzymam się jakiegoś konkretnego stylu czy trendu.  Są ciuchy w których się "czuję" mimo, że do sylwetki, koloru włosów etc. mają się nijako. Mało jest rzeczy, których bym zdecydowanie nie ubrała, co najwyżej założę raz i nie będę się "czuła". Nie zawsze wyglądam zabójczo, bo nie myślę o regułach (ani fasonowych, ani kolorystycznych). Ubierając się pewnie łamię je na maksa, bo po pierwsze mam to w nosie, a po drugie nie widzę siebie... Jak to możliwe? Nie wiem, takie zaburzenie osobowości... Nie widzę siebie, bo  zmiany nie są mi obce - raz tyję (co akurat idzie mi łatwo), to chudnę; raz blondyna, raz ruda innym razem brunetka. Wciąż zmiany, nie potrafię odnaleźć siebie, tego wewnętrznego spokoju, który już dawno powinnam osiągnąć. Bardzo szybko zmieniam zdanie, tłumacząc się sama przed sobą, że tylko krowa zdania nie zmienia, ale jestem skłonna przypuszczać, że powody są inne. I na tym skończę, bo wynurzenia moje zbaczają na niebezpieczne tory, o których raczej wolałabym nie myśleć...W każdym razie wkrótce wracam do siebie, tzn. do rudego, ale takiego fest rudego, a nie ryżawego jak mam teraz. Okres przejściowy zaliczony:) Jestem ruda i już. Blondyną byłam przez chwilę, czas się ustatkować:)

Cóż zatem dziś Wam pokażę? Miał być szary total look, ale nie do końca się udał, bo zarzuciłam srebrną kamizelę i czarne dodatki. Zdjęcia zrobione z kilometra, więc nie wiem, czy ten połysk mojej vintigowej kamizeli będzie widać, ale jak się ma takich zdolnych fotografów, to trzeba docenić, że zdjęcia w ogóle są:) Moje ciuchy rzecz jasna z lumpeksu.

A propos, chyba odzwyczaiłam się od zakupów  w zwykłych sklepach. Jakaś masakra po prostu. Syn mój najstarszy w tym roku do komunii idzie, postanowiłam zatem kreację jakąś na tę okazję zakupić. Elegancką, rzecz jasna, ale nie sztywną, bo bym tego nie udźwignęła. Plan był, sklepy pełne, a ja nie kupiłam nic. I tak się wściekłam, że nawet okularów słonecznych i bielizny nie kupiłam, choć też miałam zamiar. Jutro podejście hmmm trzecie, ale jak to mówią do trzech razy sztuka. trzymajcie kciuki:)

Miłego weekendu, kochane:)